Ne Yapıyoruz ?

Sorun ve Kaynak
Canlı, enerjik, sağlıklı hissetmek istiyor, ne yapacağınızı, sorununuzun ne olduğunu bilmiyor musunuz? Stresli misiniz? Çözümünüz var mı? Belki gizli alerjiksiniz... Neden kaynaklandığını biliyor musunuz? Migren, troid, alerji gibi rahatsızlıklarda almanız gereken birçok önlemin ortak olduğunu duydunuz mu? Sağlık sorunlarınızın pek çoğunun kaynağını bulmak elinizde.
İyileşme Önerileri
Vücutlarımız muhteşem tasarlanmış makineler gibi, doğru yakıtı verdiğimizde fabrika ayarlarına dönmeleri, sağlıklı ve çocukluğunuzdaki gibi enerjik hissetmeleri hatta hastalıkları geri çevirmeleri mümkün. Kaynağını doğru belirlediğiniz pek çok sorunu, günlük yaşamınızda, beslenme alışkanlıklarınızda yapacağınız değişkliklerle çözebilirsiniz. İyileşme Önerilerimiz kendi kendinize yapacağınız bu değişiklikleri, etkinliği kanıtlanmış öğretileri ve teknikleri içeriyor. Ne kadar etkili olduklarına şaşıracaksınız.
Sürdürülebilir Denge
Tüm sonuçlar doğru analiz edildiğinde ortaya kişiselleştirilmiş bir plan ve izlenecek yol haritası çıkar. Beslenme, kaliteli uyku, haftalık egzersiz, stres dengeleme yöntemleri düzenlenir ve ilk adım atılmış olur. Sağlıklı ve yeterli beslenme ile kendimizi daha zinde, daha enerjik hissederken, bu iyi hal, sosyal ilişkilerimiz, kariyerimizi, kişisel gelişimimizi, manevi dünyamızda aldığımız doyumu ve hayallerimizin peşinden koşma gücümüzü artırır. Tüm bunlar dengeye geldiğinde sağlıklı olma hali yaşam tarzı olarak benimsenir ve sürekli olur.
Önleme ve Koruma
En sağlıklı halimize kavuşabilmek için semptomları baskılamak yerine onları takip ederek kök sebebi bulmak, önlemleri uygulamak gerekir. Bu önlemleri yaşam tarzı alışkanlıkları haline getirebilir, böylece sürekli koruma sağlanabilir. Örneğin, yaşam tarzımız ve seçimlerimizden kaynaklı olarak vücudumuza yüklendiğimiz kimyasallar ve ağır metaller, bakteri ve parazitler, besin katkı malzemeleri, vücudumuzda stres yaratabilir. Yeni nesil bio iletişim teknikleriyle vücudunuzla kurulan iletişim, bu konuda pek çok ipucu verebilir.

Nasıl Yapıyoruz ?

Bio-İletişim
Yeni nesil bio-iletişim teknolojisi ile kişisel biyolojik tercihlerinizi artık öğrenebilir, vücudunuza daha doğru davranabilir, daha uygun besinleri verebilirsiniz. Bio-iletişim teknolojisi, vücudunuz ile bilgisayar arasındaki bilgi değişimidir.... -Devamı
Sorgulama, Raporlama ve Takip
Pek çok sağlık sorununun kayanağında kişisel yaşam tarzlarına çok bağlı olan alışkanlıklar, maruz aklınan çevresel etkenler vardır. Kişi çoğu zaman kendi alışkanlıklarının vücuduna verdiği zararların farkına varmaz. Bio-İletişim gibi yeni jenerasyon teknikler yanında, iyi bir sağlık koçu çoğu mülakat gibi olan sorgulama teknikleriyle sorunların muhtemel kaynaklarını işaret eder, bunları raporlar, zaman içindeki değişimleri takip eder.
Danışmanlık ve Koçluk
Bütünsel Sağlık Koçu doktor değildir. Klasik tıbbın alanlarına girmeden, danışanların daha çok yaşam tarzlarına bağlı olan alışkanlıklarının yarattığı sorunları sorgular, olumsuzlukları raporlar. Beslenme, kötü alışkanlılar, farkında olunmadan alınan toksinler konusunda uyarılarda bulunur. Önerdiği yöntemlerin devamlılığı ve etkinliğini arttırabilmek için danışanları ile takip programları yürütür.
Bio-Enerji ve Bio-Terapi
Bioenerji bilimsel bir isimdir ve oldukça geniş bir perspektifte canlı organizmanın enerji akışını pek çok öğreti ve araştırmayla irdeler. Vücudumuz enerjiden oluşur. Radyasyonu çeker ve yöneltir. Bizim bütün fiziksel ve zihinsel hareketlerimiz için enerji gücüne ihtiyacımız vardır. Bio-Terapi tamamiyle enerji bedenin ideal duruma – dengeye – getirilmesi üzerine çalışır. Enerji bedenimiz, fiziksel bedenimizde patolojik rahatsızlıklar kendini göstermeden çok önce işaretler verir..... -Devamı
Bütünsel Yaşam ve Sağlık Koçluğu Programları, birebir
ve/veya online Seanslar, Paket Programlar, online ya da
klasik Seminerler ve Workshoplardan oluşur. Güncel
tüm Programları inceleyebilir, randevu alabilir veya
kayıt yaptırabilirsiniz.

  • PROGRAMLAR
  • BLOG
  • MEDYA
  • İLETİŞİM
  • ÜYE GİRİŞİ
  • İletişimde Olalım !
    Sizi, Program ve Etkinliklerden Haberdar Edelim